Obsługa księgowa

Obsługa księgowa to usługa, którą kierujemy do przedsiębiorców i firm poszukujących fachowej obsługi rozliczeń rachunkowych, rozumienia specyfiki prowadzenia biznesu oraz kreatywnego rozwiązywania problemów rachunkowych.

Strefa Przedsiębiorcy oferuje najwyższej jakości obsługę księgową dostosowana do specyfiki biznesowej przedsiębiorcy. Nasze obsługa to gwarancja profesjonalizmu i rzetelności wykonywanych obowiązków.

Księgowość dla nas oznacza więcej niż tylko informacje o wysokości sum podatków, które przedsiębiorca jest zobowiązany zapłacić. Rozumiemy i wspieramy przedsiębiorców, którzy praktykują zarządzanie obciążeniami podatkowymi.

Dlatego przedsiębiorcy od naszego biura otrzymują informacje pomocne w  planowaniu kosztów i obciążeń podatkowych. Dzielimy się wiedzą i przykładami rozwiązań stosowanych w różnych branżach w celu zoptymalizowania obciążeń podatkowych oraz zarządzania cash-flow firmy.

Dlaczego warto z nami pracować?

Rozumiemy przedsiębiorców
Pomagamy w zarządzaniu cash-flow
Jesteśmy proaktywni
Nowoczesne narzędzia i technologie

Standardy obsługi księgowej

Z każdym przedsiębiorcą przeprowadzana jest rozmowa, która ma na celu poznać specyfikę biznesu prowadzonej firmy, potrzeby oraz jej przepływy. Następnie przydzielana jest opieka dedykowanego księgowego. Nad całością procesów księgowych czuwa Dyrektor Zarządzający Biura Rachunkowego, który finalnie akceptuje rozliczenia każdego przedsiębiorcy.

Przedsiębiorcom proponujemy cykliczne spotkania gdzie wymieniamy wiedzę o obecnych wynikach podatkowych i finansowych, planach przedsiębiorcy oraz przyszłych skutkach podatkowych tych planów. Dzięki takim spotkaniu planujemy obciążenia podatkowe firmy oraz przygotowujemy strategie optymalizacji podatkowej zgodnie z celami przedsiębiorcy.

Standardem biura rachunkowego Strefy Przedsiębiorców jest reprezentacja przedsiębiorcy w kontaktach z Urzędem Skarbowym, ZUS i innymi urzędami państwowymi przez Dyrektora Zarządzającego, Pana Łukasza Jabłońskiego. Dzięki temu każdy przedsiębiorca otrzymuje najwyższy standard opieki.

Zakres czynności obsługi księgowej

Zespół biura rachunkowego Strefy Przedsiębiorcy zajmie się prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, co ułatwi Państwu sprawowanie kontroli nad firmowym majątkiem ograniczając do niezbędnego minimum Państwa zaangażowanie w ten proces.

  • dokonywanie zapisów księgowych;
  • przechowywanie dokumentacji rachunkowej;
  • ustalanie dochodu do opodatkowania oraz wysokości zaliczek na podatek dochodowy;
  • ustalanie wysokości rozrachunków z tytułu podatku od towarów i usług (VAT) oraz sporządzanie deklaracji podatkowych na podstawie ewidencji rachunkowej;
  • prowadzenie rejestrów środków trwałych, wartości niematerialnych oraz inwestycji;
  • sporządzanie raportów dla organów statystycznych i Narodowego Banku Polskiego;
  • reprezentowanie Zleceniodawcy przed urzędami w tym urzędami skarbowymi i/lub ZUS.

Nasi klienci:

Świadczymy usługi realizując obsługę podmiotów zobowiązanych do prowadzenia:

  • pełnych ksiąg handlowych (m.in. spółki z.o.o., spółki SA, spółki komandytowe)
  • podatkowej książki przychodów i rozchodów (działalności gospodarcze, spółki cywilne, spółki jawne).

Specjalizacja

Specjalizujemy się w obsłudze:

Nasz Zespół Biura Rachunkowego

Zespół biura rachunkowego Strefy Przedsiębiorcy to fachowcy zorientowani na potrzeby przedsiębiorców. Dzięki synergii kompetencji, zaangażowana i ponad 10-letniego doświadczenia kadry zarządzającej zespołu biura rachunkowego Strefy Przedsiębiorcy możemy dostarczać powtarzalny standard obsługi dla każdego przedsiębiorcy.

Współpraca z nami pozwala przedsiębiorcom na efektywne zarządzanie kosztami dzięki outsourcingowi obsługi księgowej. Jest to efektywne kosztowo, bezpieczne i skuteczne rozwiązanie zapewniające wiele korzyści rozwijającej się firmie. Jeżeli szukają Państwo rozwiązań z zakresu – outsourcingu obsługi księgowej w Warszawie, współpraca ze Strefą Przedsiębiorcy jest idealnym rozwiązaniem dopasowanym do Państwa potrzeb.

Od ponad 10 lat jestem odpowiedzialny za działalność biura rachunkowego Strefy Przedsiębiorcy. Wraz z zespołem opiekujemy się rozliczeniami ponad 50 podmiotów gospodarczych o zróżnicowanej specyfice biznesu.

Pracuję z klientami dostarczając profesjonalny serwis księgowy oraz proponując najlepsze rozwiązania pozwalające minimalizować obciążenia podatkowe.

 

Jestem ceniony przez klientów za elastyczność i prowadzenie rozliczeń z perspektywy Klienta, nie zaś urzędu.

Jestem certyfikowanym przez Ministerstwo Finansów księgowym z uprawnieniami do prowadzenia ksiąg rachunkowym dla wszelkich podmiotów gospodarczych.

czego dowodem jest wpis . Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze firm w tym spółek z sektora usług B2B, B2C, nieruchomości oraz rynku medycznego.

W Strefie Przedsiębiorcy otrzymasz najlepszą obsługę księgową dla Ciebie i Twojej firmy. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze jednocześnie otrzymując najlepszą obsługę księgową dla Twojej firmy. 

Zapraszamy do skorzystania z usług Strefy Przedsiębiorcy.

Przewiń na górę