Księgowość dla startupów

Księgowość dla startupów

Strefa Przedsiębiorcy oferuje kompleksową obsługę księgową i administracyjną start-upów. U nas znajdziesz najlepszą księgowość dla startupów, pomoc profesjonalistów przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej oraz doradztwo na każdym etapie rozwoju Twojej firmy.

Strefa Przedsiębiorcy to idealne miejsce dla startupów. To tutaj początkujący przedsiębiorcy a także nowe spółki znajdą szeroki wachlarz usług wsparcia. Kompleksowo zajmiemy się obsługą twojej firmy. Dzięki wielowymiarowej obsłudze nie tylko otrzymasz księgowość dla startupów ale również doradztwo gospodarcze i finansowe jaki i pomoc w administracji Twoją firmą.

Butik usług Strefy Przedsiębiorcy - Księgowość dla startupów

W ramach naszej obsługi startup proponujemy: 

  • doradztwo przy wyborze formy organizacyjnej,
  • zajmiemy się formalnościami i obsługą procesu rejestracji,
  • udostępnimy adres do rejestracji podmiotu.
  • poprowadzimy sprawy księgowe i obsługę administracyjną startupu
  • pomożemy w stworzeniu strategii biznesowej
  • zorganizujemy finansowanie Twojej firmy.

Gotowe spółki to sposób na szybkie działanie - Księgowość dla startupów

Dla osób potrzebujących rozpocząć szybko działalność w formie spółki z o.o. możemy zaproponować sprzedaż jednej z naszych gotowych spółek, które czekają na półce na swoich nowych właścicieli. W ciągu 1 dnia możesz stać się właścicielem spółki gotowej do działania.

W ciągu jednego dnia dopełniamy formalności związanych ze sprzedażą udziałów spółki z o.o. a przygotowana przez nas spółka pozwala nowemu właścicielowi na swobodę działalności i aktywności biznesowej.

Nasze spółki posiadają wpis do KRS, mają nadany nr NIP i REGON a niektóre z nich są zgłoszone do VAT i VAT-UE.

Zapraszamy do biura rachunkowego Strefy Przedsiębiorcy - Księgowość dla startupów

W naszym serwisie odnajdą Państwo informacje o naszej pełnej ofercie obsługi księgowej. W dziale publikacje prezentujemy pomocne treści w codziennym prowadzeniu firmy.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do wybrania usług księgowości w ramach butiku usług Strefy Przedsiębiorcy.

Biuro rachunkowe Strefy Przedsiębiorcy – Księgowość dla startupów – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług! Działamy na terenie Warszawy: Białołęka, Bielany, Mokotów, Rembertów, Śródmieście, Wawer, Włochy, Wola, Targówek, Ursus, Żoliborz oraz okolicy.

Publikacje: BIZNES W PRAKTYCE

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

FORMULARZ KONTAKTOWY

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
Przewiń do góry