Księgowa Warszawa

Księgowa Warszawa. Fachowe wsparcie w Twojej firmie.

Księgowa Warszawa - Chcesz zmienić swoje biuro rachunkowe? Szukasz nowoczesnego i sprawnego biura rachunkowego w Warszawie? Sprawdź obsługę księgową Strefy Przedsiębiorcy - zespołu księgowych otwartego na potrzeby przedsiębiorców i ich firm.

Często księgowość rozumiana jest jako złożony i skomplikowany zespół procesów każdego przedsiębiorstwa, których obsłudze może podołać wyłącznie dedykowana księgowa – księgowa Warszawa. Często wybór między własnym, wewnętrznym zespołem księgowym a outsourcingiem usług księgowych stanowi dylemat nie jednego przedsiębiorcy.

Mikro i mali przedsiębiorcy dokonują wyboru pomiędzy szeroko promowanymi aplikacjami do samodzielnego prowadzenia uproszczonej księgowości a profesjonalnym biurem rachunkowym zaś większe firmy między zatrudnieniem własnej księgowej a wydzieleniem tej działalności na zewnątrz firmy.

Jakie są argument za i przeciw dla każdej z wymienionych sytuacji?

Samozatrudnienie a księgowość - Księgowa Warszawa

Osoby będące na tzw. samozatrudnieniu to zwykle przedsiębiorcy generujący znikomą ilość dokumentacji. Uproszczona księga przychodów i rozchodów przy względnie intuicyjnych aplikacjach księgowo – bankowych pomaga w samodzielnym prowadzeniu rozliczeń podatkowych. 

Niemniej osoba samozatrudniona poza czasem świadczenia „pracy” na rzecz de facto pracodawcy po godzinach pracy musi zadbać o rozliczenie swojej mikro firmy. Musi zadbać o poprawność rozliczeń i terminować składania  deklaracji VAT i plików JPK.

To przedsiębiorca musi rozważyć czy fachowa księgowa Warszawa będzie pomocna w prowadzeniu prostej księgowości i czy często niski koszt abonamentu obsługi księgowej biura rachunkowego nie będzie niższy niż koszt alternatywny tj. czas jaki przedsiębiorca będzie musiał wygospodarować na czynności księgowe.  

Średni przedsiębioca a księgowość - Księgowa Warszawa

Księgowa Warszawa – Innego rodzaju dylematy do rozważenia mają właściciele średnich i większych firm, którzy dokonują wyboru pomiędzy własnym zespołem księgowym a outsourcingiem usług rachunkowych.

Większość przedsiębiorców działających w większej skali decyduje się na zatrudnienie własnego zespołu. Zwykle  argumentują to dostępnością ad hoc, posiadaniem księgowej u siebie czy też poufnością informacji. 

Warto zaznaczyć, że w dobie często zmieniających się przepisów prawa to synergia potencjałów i kompetencji pracowników biur rachunkowych zawsze będzie górowała nad wiedzą większości samodzielnych księgowych zatrudnionych przez przedsiębiorców.

W dobie powszechnej cyfryzacji i automatyzacji, księgowa z biura rachunkowego może również nam towarzyszyć w pracach ad hoc, gdyż nowoczesne biura takie jak Strefa Przedsiębiorcy wykorzystują technologie komunikacji internetowej do współpracy z klientami.

Ponadto pracując z przedsiębiorcami i zarządami spółek zrozumieliśmy, że przedsiębiorcy potrzebują współpracować ze stałym zespołem obsługującym ich biznes. Często spotykamy się z sytuacjami gdzie „wewnętrzna” księgowa z racji braku kompetencji z obszaru rachunkowości zarządczej i finansowej nie potrafiła wesprzeć na czas swojego pracodawcy.

Dlatego w Strefie Przedsiębiorcy każdy przedsiębiorca i firma współpracuje z dedykowanym konsultantem oraz ekspertem księgowym. Dzięki takiej formule firmy otrzymują kompleksowe wsparcie na wielu obszarach prowadzenia biznesu. Dzięki temu unikamy wąskich gardeł kompetencyjnych, które pojawiają się modelu „wewnętrznej” księgowości.

Usługi księgowe Strefy Przedsiębiorcy - Księgowa Warszawa

W butiku usług Strefy Przedsiębiorcy przedsiębiorcy znajdą:

 • usługi księgowe:
  • prowadzenie pełnej księgowość dla spółek,
  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów;
  • prowadzenie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych
  • prowadzenie rozliczeń na podstawie karty podatkowej;
 • obsługę kadrowo – płacową,
 • obsługę rozliczeń związku z pracowniczymi planami kapitałowymi.

Jakie narzędzia wykorzystujemy? - Księgowa Warszawa

mega.nz_chumra
WIRTUALNA CHMURA

Dzięki wykorzystaniu pełni szyfrowanej wirtualnej chmury plików przedsiębiorcy mają dostęp do:

 • 24 h dostęp do oryginałów dokumentów;
 • szyfrowanej korespondencji z zespołem księgowym;
 • szyfrowanych rozmów online;

mega.nz

Dzięki wykorzystaniu pulpitu menadżera przedsiębiorcy mają dostęp do:

 • 24 h dostęp do danych finansowych;
 • możliwość generowania raportów zarządczych;
 • dostęp do przepływów finansowych w swojej firmie;

Comarch ERP Optima Pulpit Menadżera

ePRACOWNIK

Dzięki wykorzystaniu ePracownik Comarch HRM przedsiębiorcy mają dostęp do:

 • listy pracowników oraz ewidencji umów zleceń i kwalifikacji;
 • informacji o urlopach i nieobecności;
 • narzędzi do planowania czasu pracy;

e-Pracownik

Obsługa księgowa Strefy Przedsiębiorcy - Księgowa Warszawa

Jeżeli szukasz:

 • kompleksowej obsługi księgowej,
 • fachowego i kompetentnego zespołu,
 • kreatywnego podejścia do zarządzania obciążeniami podatkowymi i kosztami prowadzenia biznesu 

wybór obsługi księgowej w Strefie Przedsiębiorcy to doskonała propozycja dla Twojej firmy. Posiadamy ponad 10-letnie w branży, pracujemy i kooperujemy z najlepszymi ekspertami w branży.

Specjalizujemy się w obsłudze:

Zapraszamy do biura rachunkowego Strefy Przedsiębiorcy - Księgowa Warszawa

W naszym serwisie odnajdą Państwo informacje o naszej pełnej ofercie obsługi księgowej. W dziale publikacje prezentujemy pomocne treści w codziennym prowadzeniu firmy.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do wybrania usług księgowości w ramach butiku usług Strefy Przedsiębiorcy.

Biuro rachunkowe Strefy Przedsiębiorcy – Księgowa Warszawa – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług! Działamy na terenie Warszawy: Białołęka, Bielany, Mokotów, Rembertów, Śródmieście, Wawer, Włochy, Wola, Targówek, Ursus, Żoliborz oraz okolicy.

Publikacje: BIZNES W PRAKTYCE

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

FORMULARZ KONTAKTOWY

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
Przewiń do góry