Finansowanie firm

Kredyty, Ubezpieczenia, Leasing, Faktoring dla firm to usługa, którą kierujemy do przedsiębiorców szukających fachowego wsparcia doradców i ekspertów w obszarze produktów kredytowych, finansowych i ubezpieczeniowych dla firm i przedsiębiorców.

Nasz zespół doradców jest do dyspozycji przedsiębiorców, którzy szukają najlepszego rozwiązania z rynku produktów finansowych i ubezpieczeniowych – tak by spełniał potrzeby przedsiębiorcy a nie pracownika banku czy innej instytucji finansowej. Niejednokrotnie spotykamy się z sytuacją gdy przedsiębiorca współpracuje tylko z jedną instytucją finansową. Faktycznie, czasami długoterminowa relacja pozwala na uzyskanie ponad standardowych warunków leasingu czy kredytu obrotowego.

Ale czy na pewno bank czy towarzystwo ubezpieczeniowe dba o każdego przedsiębiorcę? Czy przedsiębiorcy otrzymują lepsze warunki niż mogli by uzyskać u konkurencji. Nasze doświadczenia wskazują, że przywiązanie i długoterminowa relacja z jedną instytucjom może uśpić czujność przedsiębiorców w konsekwencji prowadzić do zawyżonych kosztów produktów finansowych.

Dlatego w ramach Strefy Przedsiębiorcy, nasz zespół dokona analizy produktowej dopasowanej do indywidualnego przypadku przedsiębiorcy i jego firmy. Działamy w oparciu o przejrzysty kontrakt pomiędzy przedsiębiorcą a Strefą Przedsiębiorcy. Przedsiębiorcy mogą liczyć, że znajdą Nas po swojej stronie w negocjacjach i finalizacji uzgodnień produktowych. 

Przeprowadzamy analizę potrzeb

Testujemy rynek produktów

Tworzymy indywidualne oferty

Koordynujemy proces 

Przeprowadzamy regularne przeglądy produktowe

Naszym zadaniem jest wsparcie Twojej firmy - wybierz w czym możemy pomóc i skontaktuj się z nami:

Współpracujemy z:

Potrzebujesz analizy produktów bankowych, finansowych czy ubezpieczeniowych Twojej firmy? - nasi eksperci dokonają analizy i wyślą rekomendację!

Współpraca ze Strefą Przedsiębiorcy pozwala przedsiębiorcom na efektywne zarządzanie kosztami i wydatkami swoich firm. Jest to bezpieczne i skuteczne rozwiązanie zapewniające wiele korzyści rozwijającej się firmie. Jeżeli szukają Państwo rozwiązań z zakresu – doradztwa finansowego dla firm w Warszawie, to współpraca ze Strefą Przedsiębiorcy jest idealnym rozwiązaniem dopasowanym do Państwa potrzeb.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Przewiń na górę