Biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz

Biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz

Biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz - Szukasz doświadczonego biura rachunkowego na Żoliborzu? Sprawdź usługi księgowe Strefy Przedsiębiorcy - butiku usług wsparcia i obsługi przedsiębiorców i ich firm.

Decydując się na współpracę z biurem rachunkowym Strefy Przedsiębiorcy otrzymasz bezkonkurencyjną obsługę zespołu doświadczonych księgowych dostarczających informacje i rozwiązania pozwalające na sprawne zarządzanie informacją finansową i obciążeniami podatkowymi. 

Biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz – Szukasz pro-aktywnego księgowego, który podpowie Ci czy w danym miesiącu podatkowym nie warto zwiększyć kosztów? Szukasz partnera, który rozumie zarządzanie cash flow firmy? Potrzebujesz sprawnego podejścia do działań rachunkowych twojej firmy. Wybierz Strefę Przedsiębiorcy i zespół księgowych rozumiejących codzienność biznesową przedsiębiorcy.

Szukając biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz pytamy znajomych o polecenie, szukamy ogłoszeń w internecie czy sprawdzamy ogłoszenia w socialmedia. Przed podjęciem decyzji warto zapytać przyszłego dostawcę o jego doświadczenia, ilość i rodzaj obsługiwanych firm a także czy specyfika planowanej lub wykonywanej działalności jest znana zespołowi księgowemu.

Często zdarza się tak, że przedsiębiorca ze swym biznesem zostaje pozostawiony sam bez wsparcia danymi finansowymi i księgowymi. Dlatego warto pamiętać, że sama cena za usługi księgowe nie powinna być parametrem decydującym o wyborze obsługi księgowej dla twojej firmy.

Czy biuro działa legalnie - Biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz

Doświadczenia naszych rozmów z przedsiębiorcami pokazują, że rzadko padają pytania o kwalifikacje i uprawnienia osób pracując w danym biurze. Warto zwrócić uwagę na podstawowe elementy:

 •  czy biuro posiada licencję na prowadzanie usług księgowych, 
 • czy posiada ubezpieczenie OC,
 • na jakim oprogramowaniu pracuje,
 • jaka jest komunikacja i kontakt z biurem. 

Osoba zarządzająca zespołem księgowych Strefy Przedsiębiorcy posiada licencję Ministerstwa Finansów na świadczenie usług księgowych a nasza firma posiada rozszerzone ubezpieczenie OC. Obydwa dokumenty potwierdzają rzetelność i jakość działalności Strefy Przedsiębiorcy – biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz.

Jaki jest zakres Państwa usług? - Biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz

Szukając firm księgowych należy sprawdzić jakiego usługi będą świadczone na rzez przedsiębiorcy i jego firmy. Dobre biuro rachunkowe pakiet usług skrojonych do potrzeb przedsiębiorców. W Strefie Przedsiębiorcy mikro, mali i średni przedsiębiorcy znajdą wsparcie doradców i ekspertów z różnych dziedzin zarządzania firmą. 

Zespół Strefy Przedsiębiorcy pomoże rozwiązać problemy w zakresie podatków, organizacji firmy, czy w dopełnieniu formalności związanych z założeniem przedsiębiorstwa i początkami jej działalności. Działając na terenie całej Warszawy i okolic Strefa Przedsiębiorcy oferuje swoim klientom usługi z zakresu pełnej księgowości, kadr i płac, doradztwa prawnego oraz podatkowego, a także prowadzenie księgowości w języku angielskim – biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz.

Ile kosztuje współpraca ze Strefą Przedsiębiorcy - Biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz

Każde biuro rachunkowe ma swój własny cennik usług. Jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe oraz tworzymy specjalne pakiety cenowe dla przedsiębiorców przekazujących nam pakiet spółek czy firm.

Nikt z nas nie chce, by obsługa księgowa obciążała nadmiernie budżet firmy, ale trzeba pamiętać o tym, że tania księgowość nie zawsze będzie odpowiedzią na nasze potrzeby. Doświadczenie pokazuje, że niższa cena może oznaczać, że biuro będzie ponosić odpowiedzialność za sprawy księgowe w mniejszym zakresie albo nie będzie reprezentować naszych interesów przed urzędami.

Komunikacja i bezpieczeństwo - Biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz

Kompleksowa obsługa biura rachunkowego pozwala na wielokanałową komunikację i wymianę informacji pomiędzy przedsiębiorcą a biurem księgowym.

W Strefie Przedsiębiorcy wykorzystujemy nowoczesne technologię do transferu dokumentów księgowych, dostępu do danych finansowych i kadrowo-płacowych. Dla klientów ceniących bezpośredni kontakt możliwy jest odbiór osobisty dokumentacji i cykliczne spotkania omawiające bieżące sprawy w firmie..

W każdym miesiącu rozliczeniowych przed upływem ustawowych terminów płatności podatków przesyłamy prognozy ich wysokości tak by przedsiębiorca w ramach swojej firmy mógł dokonać najbardziej optymalnych transakcji.

Dobry wybór to udana współpraca - Biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz

biuro rachunkowe warszawa Żoliborz

Biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz – Decydując się na przekazanie księgowości w ręce zespołu Strefy Przedsiębiorcy masz pewność, że otrzymasz pełen serwis obsługi księgowej świadczonej przez tradycyjne biuro księgowe oraz ponad standardowe usługi w ramach butiku usług Strefy Przedsiębiorcy. 

Zanim dokonasz wyboru spośród ofert biur rachunkowych sprawdź propozycję Strefę Przedsiębiorcy. Pozwól sobie na komfort współpracy z zespołem doświadczonych księgowych i korzystanie z nowoczesnych narzędzi i rozwiązań software.

Usługi księgowe Strefy Przedsiębiorcy - Biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz

W butiku usług Strefy Przedsiębiorcy przedsiębiorcy znajdą:

 • usługi księgowe:
  • prowadzenie pełnej księgowość dla spółek,
  • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów;
  • prowadzenie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych
  • prowadzenie rozliczeń na podstawie karty podatkowej;
 • obsługę kadrowo – płacową,
 • obsługę rozliczeń związku z pracowniczymi planami kapitałowymi.

Jakie narzędzia wykorzystujemy? - Biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz

mega.nz_chumra
WIRTUALNA CHMURA

Dzięki wykorzystaniu pełni szyfrowanej wirtualnej chmury plików przedsiębiorcy mają dostęp do:

 • 24 h dostęp do oryginałów dokumentów;
 • szyfrowanej korespondencji z zespołem księgowym;
 • szyfrowanych rozmów online;

mega.nz

Dzięki wykorzystaniu pulpitu menadżera przedsiębiorcy mają dostęp do:

 • 24 h dostęp do danych finansowych;
 • możliwość generowania raportów zarządczych;
 • dostęp do przepływów finansowych w swojej firmie;

Comarch ERP Optima Pulpit Menadżera

ePRACOWNIK

Dzięki wykorzystaniu ePracownik Comarch HRM przedsiębiorcy mają dostęp do:

 • listy pracowników oraz ewidencji umów zleceń i kwalifikacji;
 • informacji o urlopach i nieobecności;
 • narzędzi do planowania czasu pracy;

e-Pracownik

Obsługa księgowa Strefy Przedsiębiorcy - Biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz

Jeżeli szukasz:

 • kompleksowej obsługi księgowej,
 • fachowego i kompetentnego zespołu,
 • kreatywnego podejścia do zarządzania obciążeniami podatkowymi i kosztami prowadzenia biznesu 

wybór obsługi księgowej w Strefie Przedsiębiorcy to doskonała propozycja dla Twojej firmy. Posiadamy ponad 10-letnie w branży, pracujemy i kooperujemy z najlepszymi ekspertami w branży.

Specjalizujemy się w obsłudze:

Zapraszamy do biura rachunkowego Strefy Przedsiębiorcy - Biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz

W naszym serwisie odnajdą Państwo informacje o naszej pełnej ofercie obsługi księgowej. W dziale publikacje prezentujemy pomocne treści w codziennym prowadzeniu firmy.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do wybrania usług księgowości w ramach butiku usług Strefy Przedsiębiorcy.

Biuro rachunkowe Strefy Przedsiębiorcy – biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług! Działamy na terenie Warszawy: Białołęka, Bielany, Mokotów, Rembertów, Śródmieście, Wawer, Włochy, Wola, Targówek, Ursus oraz okolicy.

Publikacje: BIZNES W PRAKTYCE

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

FORMULARZ KONTAKTOWY

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Biuro rachunkowe Warszawa Żoliborz

Michał Jabłoński

Scroll to top